powiatwegrowski.pl - Strona główna

Gala Sportu w Węgrowie

Drukuj
Najlepsza Drużyna Roku 2017 - Drużyna lekkoatletyczna dziewcząt Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie w składzie: Murawska Maja, Myszkowska Martyna, Olędzka Gabriela, Rogalska Roksana, Zabadała Zuzanna, Zenik Julia (galeria: 1)

W Węgrowskim Ośrodku Kultury dnia 12 lutego 2018 r. odbyła się Gala Sportu, która była podsumowaniem Plebiscytu na Najlepszego Sportowca roku 2017,  zorganizowanego przez Miasto Węgrów.

Podczas Gali uhonorowani zostali laureaci w następujących kategoriach:

Najlepszy Sportowiec Senior Roku 2017Adam Ostrowski, wyróżnienia: Marcin Piotrowski, Piotr Skolimowski, Izabela Panufnik.

Najlepszy Sportowiec Junior Roku 2017 - Zuzanna Zabadała, wyróżnienia: Jakub Żurawicki, Gabriela Olędzka, Martyna Myszkowska.

Najlepsza Drużyna Roku 2017 - Drużyna lekkoatletyczna dziewcząt Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie w składzie: Murawska Maja, Myszkowska Martyna, Olędzka Gabriela, Rogalska Roksana, Zabadała Zuzanna, Zenik Julia, wyróżnienia:  Drużyna szachowa Gimnazjum Gminy Liw im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Węgrowie, Drużyna Akademii Piłkarskiej MKS CZARNI Węgrów rocznik 2009, Drużyna Piłki Ręcznej Chłopców Rocznik 2004.

Trener Roku 2017Paweł Kuć i Marcin Tempczyk, wyróżnienia: Michał Rybak, Paweł Woźnicki, Paweł Szczepanik.

Najciekawsza Impreza Sportowa w Węgrowie w Roku 2017II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej U11 o Puchar Wicemarszałek Senatu Marii Koc

Sponsor Roku 2017 -   KOSTKAR, Brukarstwo, Roboty Budowlane - Marek Karski, wyróżnienia: PPHU TEKMAR – Marek i Agnieszka Boczkowscy, Wydawnictwo Penelopa Sp. z o.o. – Jerzy Moraś, Usługi Techniczno-Handlowe TASTA – Adam i Przemysław Tokarscy, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Węgrowie – Jacek Stosio, Sulich Recykling - Błażej Sulich, Promotor Polska - Marcin Giers, Everest Klub - Wojciech Górecki, Hotel Restauracja Everest, M-Gaz - Adam Pędzich, Las Palmas – Anna Dobosz, ADDIT Sp. z o.o. – Marian Klimek, Meblomaster – Adam Kraszewski i Artur Gryglas, Hochland Polska Sp. z o.o. Zakład Węgrów, Hurtownia Materiałów Budowlanych Sigma – Grzegorz Maleszewski, PPU Rolmlecz Sp. z o.o., PHU Topaz – Zbigniew Paczóski, PK MOT – Piotr Krasnodębski, Zabawkarstwo TUPIKO – Wojciech Bączek, Zakład Produkcyjno – Usługowy Bagiński - Jarosław Bagiński, Dystrybutor Chemii i Kosmetyków FAREX, ZPHU ROM-PAL, AMS Chróścicki - Marian Chróścicki, Biuro Rachunkowe ADK Sp. z o.o. Elżbieta Łozowska, Grzegorz Matusik.

Wybitny Sportowiec Rodem z Węgrowa -  Tadeusz Piwoński 

Zasłużony dla Węgrowskiego SportuAndrzej Doktorski 

W imieniu Powiatu Węgrowskiego listy gratulacyjne zwycięzcom wręczyła Wicestarosta Halina Ulińska, która podkreślała, że powiat wspiera sportowców poprzez przyznawanie nagród dla sportowców oraz stypendiów sportowych dla wyróżniających się zawodników i trenerów.

Uroczystość uświetniły swym występem formacje taneczno-akrobatyczne zespołu AVOCADO.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
Drużyna Akademii Piłkarskiej MKS CZARNI Węgrów rocznik 2009 (galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.