Fundacja AVSI wyposaża miejsca pobytu dla uchodźców

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Fundacja AVSI wyposaża miejsca pobytu dla uchodźców

Drukuj
(galeria: 1)

Powiat Węgrowski dzięki współpracy z Fundacją AVSI oraz Stowarzyszeniem AVSI Polska wyposażył miejsca czasowego pobytu uchodźców w potrzebny sprzęt gospodarstwa domowego.

Sprzęt, który był dotychczas zdeponowany w byłej strażnicy Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie trafił do pięciu punktów dla uchodźców utworzonych przez Gminę Łochów oraz Powiat Węgrowski. W przekazaniu uczestniczyli: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik, Wiceprezes Stowarzyszenia AVSI Polska Marek Soszyński, Brumistrz Łochowa Robert Gołaszewski wraz z Sekretarzem Gminy Angeliką Pasek-Gilarską, Dyrektor ZSP w Łochowie Sławomir Ryszawa oraz Dyrektor ZSP w Węgrowie Jacek Nowotniak.

Do punktów dla uchodźców trafiły między innymi: lodówki, mikrofalówki, pralki, żelazka, suszarki, odkurzacze oraz komplety kołder i pościeli. Całość została sfinansowana przez Fundację AVSI oraz Stowarzyszenie AVSI Polska.

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.