Festyn Rodzinny „Bądźmy Razem"

Festyn Rodzinny „Bądźmy Razem"

Rodzinny Festyn na Rynku w Węgrowie (galeria: 1)

29 maja 2016 r. na Rynku Mariackim w Węgrowie odbył się Festyn Rodzinny „Bądźmy Razem” zorganizowany z inicjatywy Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, Bazyliki Mniejszej w Węgrowie, Burmistrza Miasta Węgrowa i Starosty Powiatu Węgrowskiego. Bogaty program festynu, w którym znalazły się:  występy dzieci i młodzieży  a także liczne atrakcje  t.j. dmuchańce, malowanie buzi, zawody sportowe, miasteczko ruchu drogowego i wiele innych, zapewniły uczestnikom doskonałą zabawę. Obecna na uroczystościach Wicestarosta Halina Ulińska podkreśliła, jak ważny jest zdrowy i aktywny tryb życia. Podziękowała również organizatorom i życzyła wszystkim dobrej zabawy. Do uczestników Festynu słowa skierowali  także: Ks. Dziekan Prałat Leszek Gardziński, dyrektor Caritas Diecezji Drohiczyńskiej Ks. dr Łukasz Gołębiewski i Burmistrz Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki.

Uczestnicy mogli podziwiać występy: Dziecięcego Zespołu Ludowego, Zespołu Szkół Specjalnych w Sokołowie Podlaskim, AVOCADO, Max Dance, Węgrowskiej Szkoły Musicalowej, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie i  Scholi Parafialnej. Atrakcją były koncerty zespołów Stara Kuźnia i Modesta Pastiche.

Wicestarosta Halina Ulińska w swoim wystąpieniu podkreśliła działania Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w zorganizowaniu Festynu Rodzinnego. Obok Ks. Dziekan Leszek Gardziński. (galeria: 2)
Występ Dziecięcego Zespołu Ludowego (galeria: 3)
Występ Zespołu Avocado (galeria: 4)