Feederowe Mistrzostwa Koła PZW NR 26 w Węgrowie

Feederowe Mistrzostwa Koła PZW NR 26 w Węgrowie

W dniu 19 września 2021 roku na Zalewie w Węgrowie odbyły się Feederowe Mistrzostwa Koła PZW NR 26 w Węgrowie, objęte honorowym patronatem Starosty Węgrowskiego - Ewy Besztak.

Zawody rozegrano w 2 sektorach i w 1 turze. Po zbiórce o godzinie 7 rano i losowaniu miejsc zawodnicy udali się na swoje stanowiska w celu przygotowania. Od 8.30 rozpoczęto rywalizację, która potrwała do godziny 12.30. W oczekiwaniu na leszcze zawodnicy poławiali jazgarze, płocie i okonki. Po zakończeniu zawodów komisja sędziowska zważyła zawartość siatek, po czym wszystkie ryby wróciły do wody.

Ukoronowaniem zawodów była dekoracja zwycięzców, której dokonali: w imieniu Starosty, Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego-Leszek Redosz oraz Prezes Koła-Wojciech Matusik.

Za zajęcie pierwszych 3 miejsc wręczono puchary i dyplomy, za miejsca od 4 do 6, pamiątkowe dyplomy.

Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców w kolejności zajętych miejsc.

1. Daniel Adamczyk (1 pkt sektorowy, 4340 g)

2. Kacper Adamczyk  (1 pkt sektorowy, 3170 g)

3. Andrzej Gontarz (2 pkt-y sektorowe, 3075 g)

4. Jarosław Gierłowski  (2 pkt-y sektorowe, 2950 g)