Etap powiatowy konkursu "Wyszkowskie dyktando"

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Etap powiatowy konkursu "Wyszkowskie dyktando"

Drukuj
(galeria: 1)

25 marca 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Węgrowie odbył się międzyszkolny (powiatowy) etap Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego pn. „Wyszkowskie dyktando”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

W rozgrywkach międzyszkolnych wzięło udział 14 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych, których organem prowadzącym jest powiat węgrowski. Etap międzyszkolny wyłonił 5-osobową grupę laureatów, która weźmie udział w finale konkursu w Wyszkowie.

I miejsce: Mateusz Filipiak z ZSP w Łochowie

II miejsce: Kinga Marchela z I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie,

III miejsce: Paulina Kodym z ZSP im. J. Kochanowskiego w Węgrowie,

IV miejsce: Maria Wielądek z I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie i Natalia Kalbarczyk z ZSP w Sadownem.

Laureaci i uczestnicy konkursu a także ich opiekunowie i członkowie jury: Katarzyna Sternicka, Beata Bodzon, Małgorzata Ceglarska-Kowal i Małgorzata Kowalewska, otrzymali z rąk Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Starostwie Powiatowym w Węgrowie - Tadeusza Krupy, pamiątkowe dyplomy i upominki.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.