Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada w całej Polsce obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik złożyli na ręce Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie Pani Sylwii Domżały-Kurtiak, życzenia i podziękowania dla wszystkich pracowników jednostki za ich zaangażowanie i wyjątkową empatię, dzięki której są w stanie pomagać najbardziej potrzebującym.

Słowa wdzięczności za troskę o los drugiego człowieka Starosta skierowała także do wszystkich pracowników socjalnych z terenu powiatu węgrowskiego, poprzez listy gratulacyjne wysłane do GOPS-ów, MOPS-ów, Centrum Pomocy Społecznej w Węgrowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaworku a także do domów pomocy społecznej działających na terenie powiatu.