Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego

Gości powitała dyrektor PCPR Jadwiga Snopkiewicz (galeria: 1)

Coroczne spotkanie pracowników socjalnych z terenu Powiatu Węgrowskiego, odbyło się 16 listopada 2018r. Na uroczystość przybyli: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska i członkowie Zarządu Powiatu a także radni Rady Powiatu, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Marek Renik, wójtowie gmin z terenu powiatu, przewodniczący rad gminnych, dyrektorzy, kierownicy i pracownicy instytucji pomocy społecznej: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodka Interwencji Kryzysowej, Domów dla Dzieci w Kaliskach, MOW i warsztatów Terapi Zajęciowej w Jaworku, Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie, Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej i zaproszeni goście. Zgromadzonych powitała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Jadwiga Snopkiewicz, która podkreślała, że to właśnie pracownicy socjalni dają wielu podopiecznym nadzieję i perspektywy na lepsze, godne życie. Życzenia złożyli także Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Marek Renik, Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk a także przedstawiciele gmin.

Starosta Krzysztof Fedorczyk w słowach skierowanych do zebranych podziękował wszystkim pracownikom służb socjalnych z terenu powiatu za pełną zaangażowania i empatii pracę na rzecz drugiego człowieka. Wspólnie z Wicestarostą Haliną Ulińską przekazał kwiaty dla pracowników Powiatowego Centrum Pomocy w Rodzinie, placówki prowadzonej przez Powiat Węgrowski.

Spotkanie uświetnił koncert Marleny Uziębło.

Wystąpienie Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc (galeria: 4)
Wystąpienie Kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Marka Renika (galeria: 5)
Wystąpienie Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka (galeria: 6)
Burmistrz Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki wraz z pracownikami Miejskiego Centrum Pomocy Społecznej (galeria: 11)