Dzień Dziecka to święto dzieci i dla dzieci. Z tej okazji najmłodsi podopieczni placówek prowadzonych przez powiat węgrowski otrzymali upominki, które posłużą do zabawy i rozwoju.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak wspólnie z Senator RP Marią Koc odwiedziły dzieci ze SOSzW w Węgrowie. Z okazji wyjątkowego święta najmłodsi wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego wspólnie z opiekunami przygotowali na wizytę gości radosną i barwną część artystyczną, która wprowadziła wszystkich obecnych w bajeczny świat dzieci. Spotkanie było także okazją, aby w obecności Dyrektor SOSzW Pani Hanny Kasperowicz i nauczycieli prowadzących wręczyć dyplomy i nagrody zdobyte przez uczniów w konkursie „Mój Las” organizowanym przez Wydział Środowiska i Rolnictwa.

Prezenty dotarły dziś także do wychowanków Domów Dziecka w Julinie. Razem z życzeniami na ręce jednej z podopiecznych i wychowawcy Pani Marzeny Marcheli, upominki przekazali Starosta Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik.

Wszystkim Dzieciom raz jeszcze życzymy uśmiechu na każdy dzień i każdą chwilę.