Dofinansowanie na przebudowę sali gimnastycznej przy ZSP w Sadownem

Dofinansowanie na przebudowę sali gimnastycznej przy ZSP w Sadownem

Powiat Węgrowski otrzymał dofinansowanie na realizację drugiego etapu przebudowy sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 2 września.

Wartość inwestycji wynosi 179 884,47 zł w tym koszty kwalifikowane 157 504,25 zł. Powiat Węgrowski otrzymał środki w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021".