Cheerleaders Iskra z sukcesami w Budapeszcie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Cheerleaders Iskra z sukcesami w Budapeszcie

Drukuj
(galeria: 1)

Działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie zespół Cheerleaders Iskra od 12 do 15 kwietnia 2019 roku uczestniczył w Międzynarodowych Zawodach CheerLeaders „II Elit Spring Open” w Budapeszcie, gdzie rywalizował z zespołami z Węgier i Austrii.

Łochowskiemu zespołowi znowu udało się sięgnąć po wysokie lokaty: drugie miejsce w kategorii Cheer Coed Senior, pierwsze miejsce w kategorii Groupstunt All Girl oraz Groupstunt Coed Senior.

Udział w zawodach połączony był ze zwiedzaniem Budapesztu. Członkowie zespołu składają podziękowania Burmistrzowi Łochowa Robertowi Gołaszewskiemu oraz Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie Andrzejowi Suchenkowi za pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Wicestarosta Węgrowski Marek Renik gratulują zawodnikom kolejnego sukcesu sportowego.  

Fot. Archiwum Cheerleaders Iskra

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.