Burmistrz Węgrowa spotkał się z mieszkańcami

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Burmistrz Węgrowa spotkał się z mieszkańcami

Drukuj
(galeria: 1)

Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela podtrzymał tradycję zapoczątkowaną przez poprzedników i zorganizował spotkanie dla mieszkańców Węgrowa, na którym zdał relację z realizacji założeń zeszłorocznego budżetu, a także zaprezentował plany rozwojowe na najbliższe miesiące.

W spotkaniu, które odbyło się 17 lutego 2019 r. z ramienia Samorządu Powiatu Węgrowskiego uczestniczyli: Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz.

Powiat Węgrowski aktywnie współpracuje z Miastem Węgrów przy wielu inwestycjach. W swoim wystąpieniu otwartość na dalszą, owocną współpracę podkreśliła Starosta Ewa Besztak. Zaznaczyła, że jako mieszkanka Węgrowa jest bardzo wrażliwa na potrzeby społeczno-gospodarcze stolicy powiatu i zamierza aktywnie działać na rzecz rozwoju Węgrowa. Pogratulowała władzom miasta ostatnich sukcesów, a także życzyła powodzenia w realizacji najbliższych planów.

Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela podziękował Staroście za deklarację współpracy. W drugiej części spotkania głos zabrali mieszkańcy miasta, którzy dzielili się swoimi problemami, a także zgłaszali potrzeby inwestycyjne.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.