Błogosławieństwo Kaplicy Św. Ojca Pio w Węgrowie

Błogosławieństwo Kaplicy Św. Ojca Pio w Węgrowie

Błogosławieństwo kaplicy Św. Ojca Pio (galeria: 1)

W dniu 22 maja 2016 r. w Węgrowie odbyła się uroczystość Błogosławieństwa Kaplicy Św. Ojca Pio.

Poświęcenia dokonał Ordynariusz Drohiczyński Ksiądz Biskup prof. dr hab. Tadeusz Pikus. W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, w tym Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, władze miasta Węgrów  na czele z Burmistrzem Krzysztofem Wyszogrodzkim, księża z Dekanatu Węgrowskiego a także licznie zgromadzeni parafianie i mieszkańcy Węgrowa.

Starosta Krzysztof Fedorczyk pogratulował Parafii tak pięknej choć niespełna trzyletniej świątyni. Składając wszystkim duspasterzom i wiernym życzenia wielu łask Bożych wręczył razem z Wiceprzewodniczacym Rady Powiatu Pawłem Marchelą na ręce Proboszcza Parafii Ks. Wiesława Niemyjskiego pamiątkowy grawer.

Uroczystość zakończyła się składaniem podpisów pod dekretem Biskupa, który mówi o dokonanym Błogosławieństwie Kaplicy Św. Ojca Pio.

Błogosławieństwo kaplicy Św. Ojca Pio (galeria: 2)
Błogosławieństwo kaplicy św. Ojca Pio (galeria: 3)
Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk złożył podpis pod dekretem Biskupa Drohiczyńskiego mówiącym o dokonanym Błogosławieństwie Kaplicy. (galeria: 4)