Bezpłatny miesięcznik „Węgrowskie Bądźmy Razem"

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Bezpłatny miesięcznik „Węgrowskie Bądźmy Razem"

Drukuj
Uczestnicy inauguracji miesięcznika „Wegrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 1)

W dniu 21 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się uroczysta inauguracja bezpłatnego miesięcznika Węgrowskie Bądźmy Razem. W spotkaniu udział wzięli: Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska, prezes LGD Ryszard Gajewski, burmistrz Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki i zastępca Leszek Redosz, burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, wójtowie Waldemar Cyran, Hanna Kelleher, Janusz Rutkowski, Bogusław Szymański, Zbigniew Woźniak, prezydium Rady Powiatu i Zarządu Powiatu i LGD, korespondenci miesięcznika, dyrektorzy bibliotek gminnych oraz przedstawiciel drukarni.

W swoim wystąpieniu Starosta Węgrowski podkreślił jak ważną rolę ma spełniać to wydanie. Publikacja skierowana do  mieszkańców Powiatu Węgrowskiego i gminy Bielany ma za zadanie przybliżyć czytelnikom wszelkie działania podejmowane przez lokalne instytucje. Ma być skarbnicą wiedzy a  także ważnym środkiem przekazu informacji.  

Miesięcznik dostępny będzie w kilkunastu punktach na terenie Miasta Węgrowa i Łochowa a także w formie elektronicznej, w pliku PDF na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Węgrowie i Stowarzyszenia LGD Bądźmy Razem, które jest wydawcą gazety.

Prezes Stowarzyszenia LGD Ryszard Gajewski w słowach skierowanych do uczestników spotkania serdecznie podziękował wszystkim za wkład i trud włożony w stworzenie miesięcznika. Szczególne słowa podziękowania skierował do redaktorów lokalnych a w szczególności do redaktora naczelnego Leszka Kopra, którego profesjonalizm przyczynił się do sukcesu publikacji.

Leszek Koper - Redaktor Naczelny „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 2)
Uczestnicy uroczystej inauguracji bezpłatnego miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 3)
Uroczysta inauguracja miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 4)
Uroczysta inauguracja miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 5)
Uroczysta inauguracja miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 6)
Uroczysta inauguracja miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 7)
Uroczysta inauguracja miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 8)
Uroczysta inauguracja miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 9)
Uroczysta inauguracja miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 10)
Uroczysta inauguracja miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 11)
Uroczysta inauguracja miesięcznika „Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 12)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.