25-lecie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego

25-lecie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego

Wystąpienie Dyrektora Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Sylwestra Chołasta. (galeria: 1)

10 października 2018r. w Pałacu Paderewskich w Julinie odbyła się konferencja popularno-naukowa z okazji 25-lecia Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Gości powitał Dyrektor Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Sylwester Chołast. Uczestnicząca w wydarzeniu Wicestarosta Halina Ulińska otrzymała statuetkę i dyplom uznania za wieloletnią pracę i działania na rzecz Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. W swoim wystąpieniu Wicestarosta podziękowała dyrekcji i pracownikom Mazowieckiego Parku Krajobrazowego za dotychczasową współpracę a także pogratulowała tak pięknego jubileuszu. W konferencji uczestniczyli  m.in. Dorota Starczewska Naczelnik Wydziału Spraw Terenowych w Siedlcach Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Warszawie, Zbigniew Kaszuba były wojewódzki konserwator przyrody, Agata Kuczyńska Dyrektor Domu dla Dzieci w Kaliskach, Roman Postek Dyrektor Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie a także inni zaproszeni goście.