100 LAT SAMORZĄDU W NIEPODLEGŁEJ POLSCE

100 LAT SAMORZĄDU W NIEPODLEGŁEJ POLSCE

Dnia 22 czerwca 2018 r. Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk na zaproszenie Starosty Zamojskiego Henryka Mateja oraz Wicestarosty Kazimierza Mielnickiego wziął udział w uroczystych obchodach 20-lecia utworzenia Powiatu Zamojskiego. Starosta pogratulował władzom powiatu i jej mieszkańcom pięknego jubileuszu oraz życzył Im dynamicznego rozwoju Powiatu, nieustającego zapału w realizacji zamierzeń i ambitnych planów, a także spokoju i dostatku.
Starosta Krzysztof Fedorczyk otrzymał od władz Powiatu Zamojskiego podziękowanie za zaangażowanie i dobrą współpracę.

Wystąpienie Starosty Krzysztofa Fedorczyka (galeria: 2)
Starosta Krzysztof Fedorczyk wręcza upominek od Powiatu Węgrowskiego na ręce Starosty Zamojskiego (galeria: 3)
Podziękowanie dla Starosty Węgrowskiego (galeria: 4)