Węgrowskie Targi Pracy juz za nami

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Węgrowskie Targi Pracy juz za nami

Drukuj
DSCF1457 (galeria: 1)

25 czerwca 2013r w hali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, odbyły się Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Zgromadzonych gości powitała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie Anna Wieczorek, która wraz ze Starostą Powiatu Węgrowskiego Krzysztofem Fedorczykiem i dyrektorem ZSP im. Jana Kochanowskiego Januszem Baumem dokonała oficjalnego otwarcia targów.

W targach uczestniczyło 23 wystawców, w tym firmy zaliczające się do największych pracodawców w regionie, takie jak: Hochland, Addit czy Robson. Wystawcy przybliżali poszukującym pracy profil działalności swoich firm, przedstawiali oferty pracy, czy prezentowali swoje usługi.

Targi odwiedziło według wstępnych szacunków około 400 osób. Ci, którzy nie przynieśli ze sobą cv mieli możliwość pod okiem specjalistów sporządzić dokumenty aplikacyjne. Wszyscy wystawcy podkreślali duże zainteresowanie osób odwiedzających targi swoimi stoiskami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w targach. Mamy nadzieję, że zgodnie z oczekiwaniami zarówno pracodawców jak i osób poszukujących pracy, Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości na dobre wpiszą się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na lokalnym rynku pracy.

 

źródło:

http://www.praca.wegrow.com.pl

DSCF1447 (galeria: 2)
Targi Pracy 04 (galeria: 3)
DSCF1444 (galeria: 4)
DSCF1442 (galeria: 5)
DSCF1455 (galeria: 6)
Targi pracy (galeria: 7)
Targi Pracy 02 (galeria: 8)
Targi pracy. (galeria: 9)
DSCF1439 (galeria: 10)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.