Warsztaty na temat "Krzywdzone dziecko w rodzinie - rozpoznanie, reakcja"

Warsztaty na temat "Krzywdzone dziecko w rodzinie - rozpoznanie, reakcja"

16 maja br. w Węgrowskim Centrum Dialogu Kultur rozpoczęły się dwudniowe warsztaty pn. "Krzywdzone dziecko w rodzinie - rozpoznanie, reakcja".

Uczestników przywitała Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie Sylwia Domażała - Kurtiak oraz Starosta Węgrowski Ewa Besztak wygłaszając krótkie przemówienia. Następnie głos zabrała prowadząca warszaty Teresa Wagner - Tomaszewska.

W harmonogramie przewidziane są takie zagadnienia jak np. : przemoc wobec dzieci i młodzieży, rola komunikacji w pracy z dzieckiem czy przemoc wobec dzieci z niepełnosprawnością.