XIII Sesja Rady Powiatu

powiatwegrowski.pl - Strona główna

XIII Sesja Rady Powiatu

Drukuj
(galeria: 1)

20 stycznia 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się XIII sesja Rady Powiatu Węgrowskiego.

Podczas obrad Rada Powiatu Węgrowskiego przyjęła następujące uchwały:

- w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Węgrowskiego na lata 2016-2035.

- w sprawie zmian w budżecie powiatu na 2016 rok.

- w sprawie utworzenia wydzielonego rachunku dochodów i wydatków nimi finansowanych dla jednostek budżetowych.

- w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie z gminami powiatu węgrowskiego umów i porozumień dotyczących realizacji i współfinansowania zadań inwestycyjnych z zakresu budowy, przebudowy, remontów dróg powiatowych.

- sprawie powierzenia Gminie Łochów prowadzenia zadania publicznego z zakresu bieżącego utrzymania dróg powiatowych położonych w granicach administracyjnych miasta Łochów.

- w sprawie przekazania środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji prowadzony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu.

- w sprawie utworzenia Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Ostrówku.

Ponadto przedstawione zostało sprawozdanie Starosty Węgrowskiego z Działalności Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2015 rok, jak również przedstawiona została ocena stanu sanitarnego powiatu węgrowskiego za 2015 rok.  

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.