Wygrana zawodnika PUKS Fides Węgrów

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wygrana zawodnika PUKS Fides Węgrów

Drukuj
(galeria: 1)

W minioną sobotę, 28 marca 2015 r. w Krynce, zawodnik PUKS Fides Węgrów, Jakub Żurawicki wygrał Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych, w kategorii szkół podstawowych. Kuba grał z czołowymi zawodnikami, głównie dorosłymi, którzy przybyli z: Lublina, Łukowa, Lubartowa, Radzynia Podlaskiego, Krynki, Siedlec, Międzyrzeca Podlaskiego i Węgrowa.

Dobrze też zaprezentowały się zawodniczki PUKS Fides Węgrów, Emilia Izdebska i Aleksandra Żurawicka zajmując odpowiednio IV i V miejsce w kategorii dziewcząt szkół podstawowych. Gabrysia Izdebska w kategorii dziewczęta gimnazjum  zajęła III miejsce.

Cieszy bardzo wysoka forma Kubusia oraz pozostałych zawodników, którzy  systematycznie uczęszczają na zajęcia i ćwiczą w domu. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów.

Podziękowania za przygotowanie dzieci składamy Trenerom i Rodzicom.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.