powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wizyta młodzieży uczestniczącej w Programie ERASMUS

Drukuj
Wspólne pamiątkowe zdjęcie (galeria: 1)

W dniu 1 lutego 2017 roku Starostwo Powiatowe w Węgrowie gościło młodzież z  Włochy, Niemiec, Anglii, Turcji, Węgier i Danii, która przebywa od 29 stycznia na terenie Gminy Sadowne w ramach Programu Erasmus Plus. W spotkaniu brała również udział uczestnicząca w Programie młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem, wraz z nauczycielami, dyrektorem placówki mgr Sławomirem Ryszawą i opiekunem programu Panią Hanną Łojek.

Zebranych na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie serdecznie powitała Wicestarosta Halina Ulińska, która omówiła, czym zajmuje się powiat. Następnie goście z zainteresowaniem obejrzeli film promocyjny o Powiecie Węgrowskim, przedstawiający walory turystyczne, gospodarcze i przyrodnicze tego regionu. Na pamiątkę wspólnego spotkania młodzież została obdarowana pamiątkowymi gadżetami promocyjnymi Powiatu Węgrowskiego.

Uczestnikami Programu Erasmus Plus są nauczyciele i  młodzież w wieku 14-18 lat. Celem projektu jest nabycie wiedzy i praktycznych metod sprzyjających nauczaniu i polepszaniu strategii dydaktycznych w szkołach, poznawanie kultury krajów i narodowości oraz rozwijanie kompetencji języka angielskiego.

Od prawej: Wicestarosta Halina Ulińska, dyrektor ZSP w Sadownem Sławomir Ryszawa i opiekun Programu Pani Hanna Łojek. (galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.