Węgrowski Teatr Amatorski

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Węgrowski Teatr Amatorski

Drukuj
Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała udanej premiery spektaklu Teatrowi Amatorskiemu w Węgrowie. (galeria: 1)

Przy Węgrowskim Ośrodku Kultury działa od 2012 r. Teatr  Amatorski. W dniu 20 lutego 2016 r. odbyła się w sali widowiskowej WOK premiera spektaklu autorstwa Michała Bałuckiego pt. „Teatr Amatorski: Krotochwila w dwóch aktach". Ten zabawny utwór sceniczny z humorem sytuacyjnym służącym rozrywce spełnił oczekiwania widzów, którzy gromkimi brawami oklaskiwali przedstawienie. Obecna na spektaklu Wicestarosta Halina Ulińska podkreśliła zaangażowanie, talent i profesjonalizm aktorów. W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego złożyła także gratulacje i życzenia dalszych przedstawień teatralnych. Teatr Amatorski wystawił do tej pory jeszcze cztery inne przedstawienia, a były to:  „Iwona", „Mały Książę", „Podwieczorek z Gałczyńskim" i „Damy i Huzary". Kierownikiem Teatru Amatorskiego jest Michał Zasłona.

 

Foto.: Rafał Biernat

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego gratulacje i życzenia dalszej aktywności złożyła Wicestarosta Halina Ulińska. (galeria: 2)
Wicestarosta Halina Ulińska na ręce Pani Urszuli Grabarczyk odtwarzającej rolę żony burmistrza Trombolińskiego wręczyła kosz z upominkami dla wszystkich aktorów. (galeria: 3)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.