powiatwegrowski.pl - Strona główna

Węgrowski Jarmark Literacki powraca! Ogłaszamy konkurs literacki "W krzywym zwierciadle"!

Drukuj
(galeria: 1)

Tym razem zadaniem jest napisanie utworu literackiego (wierszowanego lub prozatorskiego), który w pozytywny, ciepły i humorystyczny sposób opisywał będzie mieszkańców, tradycję, historię, współczesność lub kulturę Węgrowa i Ziemi Węgrowskiej. Bo w końcu świętujemy 580. rocznicę nadania miastu Węgrów praw miejskich!

Na teksty czekamy do 30 czerwca 2021 r. Można je przesyłać pocztą tradycyjną na adres Biblioteki (ul. Rynek Mariacki 11, 07-100 Węgrów) z dopiskiem „Konkurs literacki” lub mailowo na adres: mbp.wegrow@gmail.com albo złożyć osobiście w Domu Gdańskim. Prace muszą być podpisane: imię i nazwisko autora, rok urodzenia, numer telefonu do kontaktu.

W konkursie mogą wziąć udział amatorzy, jak i twórcy należący do związków i stowarzyszeń twórczych, bez ograniczeń wiekowych.


Info: Miejska Biblioteka Publiczna im. A.Cieszkowskiego w Węgrowie

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.