Światowy Dzień Pluszowego Misia

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Drukuj
(galeria: 1)

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Gminna Biblioteka Publiczna przygotowała  zajęcia dla najmłodszych czytelników z klas zerowych ze szkóz Grębkowa  i Trzebuczy. Po prezentacji multimedialnej i wyjaśnieniu pochodzenia postaci Pluszowego Misia, dzieci zapoznały się z wieloma postaciami  misiów z bajek, filmów  i popularnych książek.

Na dzieci czekały przygotowane pluszaki od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych. Ponieważ misie i pluszaki mieszkają w bibliotece, dzieci starały się aby każdy pluszak był tego dnia dopieszczony. Dzieci zaśpiewały piosenkę o misiach i zatańczyły. Najwięcej zabawy maluchy miały przy robieniu misiowych postaci z butelek, po czym mogły wziąć udział w eksperymentach. Na zakończenie spotkania każde dziecko dostało balonowego misia lub inną zabawkę oraz małe co nieco. Podczas spotkania dzieci mogły obejrzeć wystawę książek o misiach, które są dostępne w naszej bibliotece i które dzieci przychodząc razem  z rodzicami mogą wypożyczyć.

Z okazji misiowego święta każda z zerówek dostała certyfikat „Przyjaciela Pluszowego Misia” na pamiątkę spotkania. My ze swej strony dziękujemy dzieciom i opiekunom za przybycie, a paniom z Bystrzaka  za pomoc w organizacji spotkania.  Zapraszamy za rok na misiowe urodziny. W Święcie Misia wzięło udział 65 dzieci.

 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.