STOWARZYSZENIE KLASZTOR WĘGRÓW – CENTRUM DIALOGU KULTUR ZAPRASZA NA WYSTĘP ZESPOŁU „MAREK PIEKARCZYK-AKUSTYCZNIE & KWARTET SMYCZKOWY”

powiatwegrowski.pl - Strona główna

STOWARZYSZENIE KLASZTOR WĘGRÓW – CENTRUM DIALOGU KULTUR ZAPRASZA NA WYSTĘP ZESPOŁU „MAREK PIEKARCZYK-AKUSTYCZNIE & KWARTET SMYCZKOWY”

Drukuj
(galeria: 1)

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ - 12 CZERWCA O GODZ. 20.00

STOWARZYSZENIE KLASZTOR WĘGRÓW – CENTRUM DIALOGU KULTUR

ZAPRASZA NA WYSTĘP ZESPOŁU „MAREK PIEKARCZYK-AKUSTYCZNIE & KWARTET SMYCZKOWY”

WSTĘP WOLNY            

                                    
Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy.

 

Niedzielny koncert to niesamowite wydarzenie zwłaszcza dla fanów rocka, którzy będą mogli spotkać się z Markiem Piekarczykiem, znakomitym wokalistą, liderem legendarnej grupy TSA, jurorem The Voice of Poland i jego grupą. Koncert odbędzie się w futurystycznej scenerii: pod szklaną kopułą Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie. To pierwszy taki koncert w zrewitalizowanym klasztornym wirydarzu, a więc również z tego powodu warto wziąć w nim udział!
Wyjątkowy głos wokalisty w polaczeniu z atrakcyjnymi aranżacjami sprawiają, że są występy zespołu są dla słuchaczy prawdziwym, niezapomnianym przeżyciem, a barwna osobowość frontmana i umiejętności muzyków gwarantują wysoki poziom i dobrą zabawę.

Marek Piekarczyk jest wokalistą, autorem tekstów i muzyki. Brał udział w nagraniu i wydaniu przeszło 25 płyt długogrających oraz wielu singli i kaset audio - video w Polsce i w innych krajach.
Wraz z zespołem TSA i solo zaśpiewał na przeszło 2500 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Litwie i Niemczech, zawsze z wielkim powodzeniem.. W latach 1986-1999 współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie grał tytułową rolę w rock-operze „Jesus Christ Superstar”, wystąpił w przeszło 100 jej spektaklach w Polsce i USA, Kanadzie, Finlandii i Rosji.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

 

REGULAMIN  KONCERU:

 1. Zabronione jest:
  – wnoszenie na teren Klasztoru, wirydarza  przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla innych.
  – wnoszenie napojów alkoholowych , środków odurzających lub substancji psychotropowych, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych jak również wnoszenie opakowań szklanych.
  – wchodzenie i przebywanie na terenie Klasztoru osobom których ubiór narusza dobre obyczaje , jego elementy są niebezpieczne ( metalowe okucia obuwia).
  – całkowicie zabronione jest palenie wyrobów tytoniowych lub elektronicznych papierosów.
  – Organizator, ochrona, służby porządkowe oraz inne osoby upoważnione przez organizatora mają prawo wyprosić uczestnika lub w najgorszym wypadku wyprowadzić.
  – Uczestnicy imprezy zobowiązani są do zajmowania miejsc zgodnie z wytycznymi organizatora.
  – Nie ma możliwości uczestniczenia w koncercie ponad planowaną liczbę miejsc.
  – Obowiązuje całkowity zakaz dostawiania miejsc, w przejściach, czy też stania w przejściach, drogach ewakuacyjnych.
  – Obowiązuje całkowity zakaz wstępu dla osobom pod wpływem alkoholu i Środków psychoaktywnych.

– obowiązuje całkowity zakaz dotykania i zbliżania się do elementów scenografii, wyposażenia technicznego, aparatury nagłaśniającej oraz oświetleniowej.

 Osoby naruszające regulamin nie będą mogły uczestniczyć w koncercie.

Regulamin wchodzi w życie w 12.06.2022r.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.