Spotkanie samorządowców w sprawie dróg krajowych nr 50 i 62

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie samorządowców w sprawie dróg krajowych nr 50 i 62

Drukuj
(galeria: 1)

19 stycznia br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów, przez teren których przechodzą drogi krajowe 50 i 62.

Na początku roku rząd przedstawił program przebudowy dróg krajowych i autostrad na lata 2014-2023. Niestety żadna z dróg krajowych przechodzących przez teren powiatu węgrowskiego nie znalazła się w tym programie. W związku z tą krzywdzącą sytuacją, lokalni samorządowcy, na czele ze Starostą Węgrowskim- Krzysztofem Fedorczykiem spotkali się 19 stycznia i przygotowali apel do Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w sprawie umieszczenia modernizacji DK nr 50 i 62 w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023. Do apelu przyłączyli się również samorządowcy z terenu powiatów mińskiego oraz wołomińskiego.

(galeria: 2)
(galeria: 3)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.