Rozwiąż kurs e-learningowy KRUS i wygraj jedną z 50 hulajnóg

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Rozwiąż kurs e-learningowy KRUS i wygraj jedną z 50 hulajnóg

Drukuj
(galeria: 1)

Rozwiąż kurs e-learningowy i wygraj jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez

Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

 

Po raz piąty Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników do udziału w kursie e-learningowym

pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

 

 

Kurs w nowoczesnej formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie rozlosujemy nagrody. W działaniu mogą uczestniczyć dzieci urodzone w latach 2009 –2017.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

  1. zrealizować kurs dostępny na stronie internetowej prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać test końcowy (Uwaga! Dane uczestnika należy wpisać przed rozpoczęciem realizowania szkolenia.);
  2. pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy;
  3. przesłać do 6 listopada 2023 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem w tytule: „Kurs e‑learningowy dla dzieci”.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.