Promocja Turystyki Doliny Liwca

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Promocja Turystyki Doliny Liwca

Drukuj
(galeria: 1)

26 maja br. na Rynku Mariackim w Węgrowie, Powiat Węgrowski zorganizował wydarzenie pn. „Promocja turystki Doliny Liwca”.

 

STOISKA PROMOCYJNE

Tego dnia uroki i atrakcje Doliny Liwca promowały na swoich stoiskach instytucje i organizacje, wśród których znaleźli się m.in: Starostwo Powiatowe w Węgrowie, Lokalna Grupa Działania „Bądźmy Razem”, Miasto Węgrów, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna wraz z Komendą Powiatową Policji w Węgrowie, Placówka Terenowa KRUS w Węgrowie, Nadleśnictwo Łochów, Nadleśnictwo Siedlce, Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych a także Eurostruś Borzychy. Lokalną kuchnię produktów regionalnych i tradycyjnych zaprezentowały Koła Gospodyń Wiejskich z  Pobratym, Morzyczyna, Pniewnika i Jaczewa. 

 

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

Podczas wydarzenia z programem wokalno-muzycznym na scenie zaprezentowła się młodzież ze szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Węgrowski. Tego dnia dla publiczności wystąpiły delegacje młodych artystów w składzie: Anastazja Żołnierzak, Maja Szczepanik, Julia Siwiecka, Magdalena Klimaszewska, Karolina Kosyła i Klaudia Świętochowska z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie a także Adrian Kowalczyk, Marta Gawor, Katarzyna Dziewulska, Alicja Buśko, Natalia Pikulska, Kinga Malinowska, Justyna Suchocka, Klaudia Buśko, Gabriela Małkowska i Julia Jasińska z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.

 

KONKURSY

Podczas pikniku na scenie wręczono nagrody dla laureatów konkursów przeprowadzonych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Węgrowie i Placówkę Trenową KRUS.

 

GWIAZDY WIECZORU

Podsumowaniem wydarzenia były występy muzyczne, na które ze sceny serdecznie zapraszali: Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Senator RP Maciej Górski.

Dla publiczności zagrał niezwykle energetyczny zespół Tacy Sami z repertuarem grupy Lady Pank. Gwiazdą wieczoru była legenda polskiej muzyki rozrywkowej -  zespół Czerwone Gitary, który zaprezentował swoje największe przeboje.

 

ORGANIZACJA

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiat Węgrowski. Partnerami i współorganizatorami byli: Lokalna Grupa Działania „Bądźmy Razem”, Miasto Węgrów, Firma WIKRUSZ , Firma Triol Poland z Ostrówka i Spółdzielnia "Społem"  w Węgrowie.

Wydarzenie odbyło się we współorganizacji z „Europejskim Funduszem na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.  Operacja pn. „Promocja turystyki Doliny Liwca” mająca na celu „promocję obszaru LGD „Bądźmy Razem” była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)
(galeria: 26)
(galeria: 27)
(galeria: 28)
(galeria: 29)
(galeria: 30)
(galeria: 31)
(galeria: 32)
(galeria: 33)
(galeria: 34)
(galeria: 35)
(galeria: 36)
(galeria: 37)
(galeria: 38)
(galeria: 39)
(galeria: 40)
(galeria: 41)
(galeria: 42)
(galeria: 43)
(galeria: 44)
(galeria: 45)
(galeria: 46)
(galeria: 47)
(galeria: 48)
(galeria: 49)
(galeria: 50)
(galeria: 51)
(galeria: 52)
(galeria: 53)
(galeria: 54)
(galeria: 55)
(galeria: 56)
(galeria: 57)
(galeria: 58)
(galeria: 59)
(galeria: 60)
(galeria: 61)
(galeria: 62)
(galeria: 63)
(galeria: 64)
(galeria: 65)
(galeria: 66)
(galeria: 67)
(galeria: 68)
(galeria: 69)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.