powiatwegrowski.pl - Strona główna

Podsumowanie XLVII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej

Drukuj
(galeria: 1)

26 maja w siedzibie Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Siedlcach odbyło się podsumowanie II etapu XLVII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Uczestnicy Olimpiady zostali uhonorowani dyplomami oraz nagrodzeni przez organizatorów i organy prowadzące Szkoły. Organizatorem Olimpiady Wiedzy Technicznej jest Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Jest to konkurs interdyscyplinarny, obejmujący wiedzę z zakresu mechaniki, informatyki, elektrotechniki i elektroniki. Do II etapu XLVII edycji OWT zakwalifikowanych zostało tylko 4 uczniów z 57 uczestników I etapu ze szkół podlegających Kuratorium Siedlce i Ostrołęka. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym gronie znaleźli się dwaj uczniowie Technikum Elektrycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie – Radosław Mróz i Karol Słowik, z klasy 4 TE/TM. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach tematycznych: mechaniczno-budowlanej oraz elektryczno-elektronicznej. W uroczystości zorganizowanej przez Komitet Okręgowy OWT w Siedlcach wraz z uczniami naszej szkoły uczestniczyli: Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Węgrowie – pan Tadeusz Krupa, Dyrektor Szkoły – pan Jacek Nowotniak oraz opiekun uczniów – pan Adam Uliński, nauczyciel biorący od wielu lat czynny udział w przygotowaniu uczniów do olimpiady.

 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.