Koncert zespołu Aleją Gwiazd z I LO w im. A. Mickiewicza w Węgrowie połączony z wernisażem wystawy.

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Koncert zespołu Aleją Gwiazd z I LO w im. A. Mickiewicza w Węgrowie połączony z wernisażem wystawy.

Drukuj
(galeria: 1)

Już dzisiaj (poniedziałek)  20 czerwca o godz. 18.00 koncert zespołu Aleją Gwiazd z LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie połączony z wernisażem wystawy ,,ZIARNO ZASIANE”.

 Prace artysty będzie można obejrzeć w Centrum Dialogu Kultur w klasztorze. Dla znawców tematu i dla tych co chcą temat poznać, ten wernisaż to nie lada gratka.

Piotr Adamski pseud. Adamski Wawrzyniec urodzony w 1993 roku w Węgrowie. Od paru lat mieszkający w Warszawie. Jego przyjazd do stolicy zwiastował początek fascynacji malarstwem. Artysta swoją twórczość opiera na własnych wizjach, jak twierdzi "(...) nierzadko wyciągniętych z głębokiego snu".
Najchętniej tworzy w formie kubistycznej z elementami surrealizmu, prymitywizmu, a także sięga po szpachlę w celu frywolnego odstąpienia od geometrycznej formy. Inspirują go zamknięte przestrzenie które można swobodnie opuścić - "jakby skrytki na jedną noc". Duży wpływ na jego twórczość miały prace Balthusa i Légera. Fragmentaryczność obrazów Adamskiego stwarza ciągłą zmianę emocji oraz wrażeń u odbiorców jego sztuki.

WSTĘP WOLNY

Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.