Koncert Stanisława Soyki w Centrum Dialogu Kultur

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Koncert Stanisława Soyki w Centrum Dialogu Kultur

Drukuj
(galeria: 1)

W piątek, 24 czerwca o godz. 20.00 w przeszklonym wirydarzu klasztornym Centrum Dialogu Kultur odbędzie się koncert inaugurujący cykl JAZZ w KLASZTORZE. Zapraszamy na wspaniały wieczór w towarzystwie znakomitego artysty.

Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor należy już od lat do grona najbardziej cenionych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom. Stanisław Soyka wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków, a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. 

Zapraszamy wszystkich którzy chodź na chwile chcą  znaleźć  się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać u swojej publiczności.

 

DARMOWE WEJŚCIÓWKI do odebrania w sekretariacie Centrum Dialogu Kultur w Klasztorze od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 17.00.

Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy   

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.