IV marsz nordic walking o Puchar Wójta gminy Grębków

powiatwegrowski.pl - Strona główna

IV marsz nordic walking o Puchar Wójta gminy Grębków

Drukuj
(galeria: 1)

Dnia 4 maja 2019 odbył sie po raz czwarty marsz  nordic walking o Puchar Wójta gminy Grębków pod Patronatem medialnym Tygodnika Siedleckiego oraz honorowym Powiatu Węgrowskiego.

W zawodach wzięło 83 zawodników. Imprezę sportową otworzył wójt gm. Grębków  Bogdan Doliński. Po przywitaniu gości i zawodników, odebraniu pakietu startowego w biurze zawodów uczestnicy przystąpili do rozgrzewki pod przewodnictwem p. Magdy Szymczyk z klubu NoWi w Siedlcach. O godz. 11.00 zawodnicy ruszyli na trasę, zaraz potem odbył się bieg dla dzieci do lat 12 na boisku szkolnym, na 500 metrów.
   Porządku podczas marszu pilnowali  strażacy z OSP Sucha, policja, harcerze z 3 Środowiskowej Drużyny Harcerskiej KeDyw z Grębkowa a na trasie nordicowej  sędziowie NW  z klubu NoWi Siedlce. Po zakończeniu marszu każdy dostał posiłek regeneracyjny, kawę herbatę, wodę i ciasto. Podczas posumowania czasów przez Stowarzyszenie  Działamy Pomagamy ze Skórca, którzy również zajmowali się rejestracją zawodników, odbyło się losowanie nagród pozyskanych od sponsorów. Następnie pan wójt Bogdan Doliński wręczył puchary zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wiekowych.
W prowadzeniu imprezy i nagłośnieniu pomagał nam p. Włodzimierz Miszczak Członek Zarządu Powiatu Węgrowskiego 

 Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy  za pomoc w przygotowaniu zawodów.


 Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne "Grębkowianie", Jadwiga Bim-Korczak i Renata Sasim, Filia biblioteczna w Kopciach(GBP w Grębkowie)   
 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)
(galeria: 26)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.