II Ogólnopolski Konkurs Barmański napojów bezalkoholowych

powiatwegrowski.pl - Strona główna

II Ogólnopolski Konkurs Barmański napojów bezalkoholowych

Drukuj
(galeria: 1)

II ogólnopolski Konkurs Barmański napojów bezalkoholowych „Barman – zawód z przyszłością” zorganizowano w dniu 26 maja 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem.

Konkurs o randze ogólnopolskiej w kategorii Soft drink - drink bezalkoholowy przygotowywany w blenderze miał charakter szkoleniowo-integracyjny w formule otwartej a skierowany był do uczniów i kadry pedagogicznej szkół ponadpodstawowych o profilu hotelarsko-gastronomicznym.

Ogólnopolski Konkurs Barmański jest odpowiedzią na szerokie zainteresowanie szkół hotelarsko-gastronomicznych konfrontacją doświadczeń i umiejętności uczniów, którzy w przyszłości wiążą swoje plany zawodowe z wykonywaniem pracy profesjonalnego barmana na najwyższym światowym poziomie.

Starostwo Powiatowe w Węgrowie reprezentował Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Tadeusz Krupa.

Laureaci konkursu

I miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem opiekun: Kamil Kiełek, uczestnicy: Agata Karczmarczyk i Szymon Dąbrowski

II miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego w Garwolinie opiekun: Renata Głowala uczestnicy: Sylwia Białach i Patrycja Walicka

III miejsce - Zespół Szkół nr 1 im Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie opiekun: Bogusława Pawelska-Kozon, uczestnicy:Joanna Skwara i Piotr Podleś

(galeria: 2)
(galeria: 3)
Zebranych powiatał dyrektor ZSP w Sadownem Sławomir Ryszawa. (galeria: 4)
Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Węgrowie Tadeusz Krupa życzył sukcesu wszystkim uczestnikom konkursu. (galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.