Dzień Dziecka w Łochowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Dzień Dziecka w Łochowie

Drukuj
Dzień Dziecka w Łochowie (galeria: 1)

1 czerwca jest najprzyjemniejszym dniem dla naszych małych milusińskich, którzy cieszą się z atrakcji i prezentów przygotowanych specjalnie dla nich z okazji Dnia Dziecka. Dlatego też Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie, jak co roku, zorganizował piknik rodzinny na targowisku miejskim „Mój Rynek”. W programie przygotowano konkursy, pokazy wozu Straży Pożarnej, radiowozu Policji, wielkie dmuchane instalacje, malowanie twarzy, składanie figur z długich balonów, watę cukrową, pieczone ziemniaczki itp.

Piknik uświetniły występem zespoły taneczne ze szkoły nr 3 w Łochowie, prowadzone przez panią Aldonę Guzek, które mimo burzy i deszczu stawiły się w komplecie na występ, wprowadzając odrobinę słońca w ten pochmurny dzień. Można było wysłuchać historii latawców oraz poznać ich budowę podczas wykładu pana Klaudiusza Maselewskiego, a dodatkowo sprawdzić swoje praktyczne umiejętności. Wystąpili również wokaliści z Ogniska Muzycznego: Michał Woźniak oraz Zosia Marczak, jak również grupy taneczne hip-hop działające przy MiGOK w Łochowie. Ponadto gościliśmy Mistrzynie Polski w "Cheerleaders 2016" Anetę Szyszko oraz Emilię Wesołowską, które zaprezentowały zgromadzonym krótki pokaz swoich umiejętności. Zwieńczeniem imprezy było przedstawienie dla dzieci "1000 lat od domu" Teatru Kalejdoskop. Liczne atrakcje, które przygotował MiGOK w Łochowie, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i umiliły im ten jakże szczególny dla nich dzień.

Podziekowania należą się Panu Burmistrzowi Robertowi Gołaszewskiemu za przybycie, życzenia i słodycze dla dzieci oraz wszystkim, którzy tego dnia odwiedzili „Mój Rynek”.

 

Karina Szyszko

Koordynator działań artystycznych MiGOK Łochów

Dzień Dziecka w Łochowie (galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.