Droga Krzyżowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Droga Krzyżowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie

Drukuj
Droga Krzyżowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie (galeria: 1)

Dnia 4.03.2016 (w piątek) w Bazylice Mniejszej w Węgrowie oraz dnia 11.03.2016 r w Kościele Zwiastowania NMP w Miedznie odbyła się Droga Krzyżowa poprowadzona przez podopiecznych i pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie. Podopieczni wraz z pracownikami przygotowali całą oprawę muzyczną wraz z rozważaniami. Tegoroczne rozważania nawiązywały do Roku Miłosierdzia, który obecnie trwa w Kościele Katolickim.

„ Tak już jest, że wszystko – rzeczy dobre i złe mają swój koniec.”

 Czytane przez podopiecznych stacje wzruszyły parafian, którzy na koniec podziękowali brawami za przeżycia jakich doświadczyli w czasie modlitwy. Na twarzach ludzi można było zauważyć przejęcie, inni zaś wyjmowali chusteczki i ocierali łzy wzruszenia. Ks. Proboszcz Leszek Gardziński podkreślił zaangażowanie wykonawców Drogi Krzyżowej.

Na zakończenie Wicestarosta Halina Ulińska podziękowała Pani Kierownik Longinie Myszkowskiej, podopiecznym i pracownikom za przygotowanie przepięknej oprawy wokalno-instrumentalnej, która wprowadziła zgromadzonych w szczególny nastrój zbliżających się Świat Wielkanocnych.

 

Autor: Środowiskowy Dom Samopomocy w Miedznie

Droga Krzyżowa (galeria: 2)
Droga Krzyżowa w Miedznie (galeria: 3)
Droga Krzyżowa w Miedznie (galeria: 4)
Droga Krzyżowa w Miedznie (galeria: 5)
Droga Krzyżowa w Miedznie (galeria: 6)
Droga Krzyżowa w Miedznie (galeria: 7)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.