Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Drukuj
(galeria: 1)

29 kwietnia w całej Polsce uczniowie klas maturalnych żegnali się dzisiaj ze swoimi szkołami oraz rówieśnikami.

W I LO im. Adama Mickiewicza uroczystość otworzyła dyrektor liceum dr Ewa Dmowska, która przywitała zebranych, a następnie o głos poprosiła Senator RP Marię Koc oraz Starostę Węgrowskiego Ewę Besztak. Po zakończonych przemówieniach zostały wręczone dyplomy oraz nagrody za wybitne wyniki w nauce. Członkowie zespołu Zawierucha wraz z maturzystami przygotowali część artystyczną, po której zebrani przenieśli się na rynek.

Natomiast w ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie uroczystość otworzył dyrektor Jacek Nowotniak. O głos zostali poproszeni następujący goście: Senator RP Maria Koc, Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Przewodniczący Rady Powiatu oraz nauczyciel ZSP Leszek Redosz, komendant PSP w Węgrowie st. kpt. Mateusz Bieniak oraz I zastępca komendanta KPP podinsp. Jacek Chaciak. Po zakończonych przemówieniach zostały wręczone dyplomy oraz nagrody za wybitne wyniki w nauce. Na zakończenie odbył się występ wokalno-muzykalny w wykonaniu uczniów.

29 kwietnia przypada również 231. Rocznica Inauguracji Konstytucji oraz międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji obecni na rynku mogli dołączyć do uroczystego poloneza, który poprowadził zespół Zawierucha. Senator RP Maria Koc w parze z Wicestarostą Markiem Renikiem oraz Starosta Węgrowski Ewa Besztak w parze z Burmistrzem Węgrowa Pawłem Marchelą dołączyli do tańca.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)
(galeria: 26)
(galeria: 27)
(galeria: 28)
(galeria: 29)
(galeria: 30)
(galeria: 31)
(galeria: 32)
(galeria: 33)
(galeria: 34)
(galeria: 35)
(galeria: 36)
(galeria: 37)
(galeria: 38)
(galeria: 39)
(galeria: 40)
(galeria: 41)
(galeria: 42)
(galeria: 43)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.