Uroczyste wręczenie Stypendiów w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Jaworku

Uroczyste wręczenie Stypendiów w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Jaworku

7 października odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty za bardzo dobre wyniki w nauce dla uczniów z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku.

W spotkaniu z młodzieżą udział wzięli: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik oraz Dyrektor MOW w Jaworku Mariusz Dobijański wraz z nauczycielami i opiekunami.

Stypendium motywacyjne Starosty Węgrowskiego za osiągnięcie bardzo dobrych wyników w nauce w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali:

• Robert Jaszczyński, klasa VIII ze średnią 4,50
  • Dominik Jędrzejewski, klasa I ze średnią 4,81