Uroczyste poświęcenie Katolickiego Przedszkola im. św. Antoniego

Uroczyste poświęcenie Katolickiego Przedszkola im. św. Antoniego

Wicestarosta Halina Ulińska odbiera podziękowanie dla Szefa Samorządu Powiatu Węgrowskiego Pana Krzysztofa Fedorczyka z rąk Ks. Proboszcza dr Romualda Koska (galeria: 1)

W dniu 1 marca 2015 r. odbyło się uroczyste poświęcenie Katolickiego Przedszkola im. św. Antoniego przy Parafii św. Antoniego z Padwy i św. Piotra z Alkantary w Węgrowie, poprzedzone Mszą Świętą celebrowaną przez Ekscelencję Ks. Biskupa prof. Tadeusza Pikusa.

Następnie w sali konferencyjnej Klasztoru odbyło się spotkanie z przedstawicielami firm i instytucji, które miały swój wkład w remont sal obecnego Przedszkola. Wicestarosta Halina Ulińska odbierając podziękowanie dla Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka z rąk Ks. dr Romualda Koska podkreśliła pasję i zaangażowanie Księdza Proboszcza w działania związane z remontem i adaptacją pomieszczeń Klasztoru na potrzeby Katolickiego Przedszkola im. św. Antoniego. Życzyła wspaniałego rozwoju przedszkola oraz realizacji kolejnych przedsięwzięć.

Wicestraosta Halina Ulińska przekazuje życzenia wspaniałego rozwoju Przedszkola; obok Ks. Biskup prof. Tadeusz Pikus (galeria: 2)