powiatwegrowski.pl - Strona główna

Uroczyste otwarcie drogi gminnej w Kopciach

Drukuj
(galeria: 1)

W czwartek, 1 sierpnia 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie drogi gminnej łączącej wieś Kopcie z sąsiadującą gminą Mokobody. Wyremontowany odcinek jest główną drogą dojazdową do Siedlec i Węgrowa dla mieszkańcow okolicznych miejscowości.

Zgromadzonych powitał Wójt Gminy Grębków Bogdan Doliński, dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej inwestycji. W wydarzeniu udział wzięli: Członkowie Zarządu Województwa Mazowieckiego: Panie Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska, Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik, Członkowie Zarządu Powiatu Węgrowskiego Tadeusz Kot i Włodzimierz Miszczak, Przewodniczący Rady Gminy Grębków Ireneusz Kowalski, proboszcz Parafii w Kopciach Ks. Andrzej Popławski, przedstawiciele i mieszkańcy sołectwa Kopcie a także zaproszeni goście.  

Realizacja inwestycji dofinansowanej z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu przejazdu użytkowników drogi.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.