powiatwegrowski.pl - Strona główna

Tworzenie miejsc opieki dla dzieci do lat 3 na Mazowszu

Drukuj
(galeria: 1)

W dniu 21 sierpnia br. odbyło się spotkanie informacyjne zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia Siedlce, dotyczące konkursu na tworzenie miejsc opieki dla dzieci do lat 3 na Mazowszu.

W spotkaniu uczestniczyła Pani Ewa Besztak Starosta Węgrowski, Piotr Karaś Dyrektor Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie wraz z pracownikami, Anna Wieczorek Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie oraz przedstawiciele gmin Powiatu Węgrowskiego.

Spotkanie miało na celu przybliżenie tematyki konkursu i zachęcenie do wzięcia w nim udziału.

W ramach powyższego konkursu można finansować:

  1. Tworzenie i funkcjonowanie nowych miejsc opieki w formie żłobków lub klubów dziecięcych i opiekuna dziennego oraz dostosowanie już istniejących miejsc do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami.

  2. Świadczenie usługi w postaci pokrycia części lub całości kosztów związanych ze świadczeniem bieżących usług opieki nad dziećmi do lat 3 za pobyt dziecka w żłobku, klubie dziecięcym, u dziennego opiekuna lub zatrudnienie niani.

 

Ewa Nojszewska

Z-ca Dyrektora PUP Węgrów

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.