Szkolenie z zakresu spraw obronnych i obrony cywilnej

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Szkolenie z zakresu spraw obronnych i obrony cywilnej

Drukuj
... (galeria: 1)

W dniu 16 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, Wydział Zarządzania Kryzysowego tut. urzędu zorganizował szkolenie z zakresu spraw obronnych i obrony cywilnej.

Szkolenie zostało zorganizowane w ramach przygotowań do powiatowo- gminnych ćwiczeń obronnych, pk. „LIWIEC-2013”-które odbędą się w dniach 4-5 czerwca br. W części szkolenia dot. Akcji Kurierskiej, wzięli udział pracownicy miast i gmin z terenu Powiatu Węgrowskiego i pracownicy starostwa. Zostało ono przeprowadzone przez Zastępcę Komendanta WKU w Mińsku Mazowieckim, mjr Jana Kozłowskiego. W drugiej części spotkania zostały omówione problemy wynikające z realizacji zadań z zakresu obrony cywilnej w 2012r. oraz realizacja elementów ochrony ludności i obrony cywilnej, podczas ww. ćwiczeń. Dokonano również ustaleń w zakresie merytorycznym, organizacyjnym i technicznym ich przebiegu.

Tekst

Włodzimierz Cichocki

Naczelnik WZK

... (galeria: 2)
... (galeria: 3)
... (galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.