Szkolenie nt. „Ryzykowne zachowania dzieci i młodzieży- profilaktyka, przeciwdziałanie, interwencja"

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Szkolenie nt. „Ryzykowne zachowania dzieci i młodzieży- profilaktyka, przeciwdziałanie, interwencja"

Drukuj
(galeria: 1)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie w dniu 20 listopada br. zorganizowało szkolenie, w którym udział wzięli przedstawiciele środowiska pracowników socjalnych z terenu powiatu węgrowskiego.  

Prelekcję na temat: „Ryzykowne zachowania dzieci i młodzieży- profilaktyka, przeciwdziałanie, interwencja" wygłosiła dla zebranych wieloletni trener profilaktyki uzależnień i przemocy p.Lidia Woć.

Zebranych w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie powitała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie – Sylwia Domżała-Kurtiak.

Obecna na wydarzeniu Starosta Węgrowski Ewa Besztak złożyła wszystkim pracownikom socjalnym życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego. Starosta podziękowała przedstawicielom instytucji zaangażowanych w swojej codziennej pracy w niesienie pomocy osobom potrzebującym podkreślając, że bycie pracownikiem socjalny to nie tylko zawód, ale przede wszystkim wielka odpowiedzialność i ciężka praca.
 

W szkoleniu udział wzięli pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie, Domów dla Dzieci w Kaliskach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie a także gminnych i miejskich ośrodków pomocy społecznej z terenu powiatu węgrowskiego.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.