Stypendia Starosty dla uczniów ZSP w Łochowie

Stypendia Starosty dla uczniów ZSP w Łochowie

Dnia 24 marca br. najlepsi uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie odebrali stypendia Starosty Węgrowskiego za I semestr roku szkolnego 2021/2022. Tegoroczni stypendyści łochowskiego liceum oraz technikum to 19 uczniów z wybitnymi lub bardzo dobrymi wynikami w nauce.

Uroczystego wręczenia nagrodzonym stypendystom dokonali: Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Wicestarosta Marek Renik, którym towarzyszyli gospodarze szkoły: Dyrektor ZSP w Łochowie Agnieszka Ludwin oraz Wicedyrektor Monika Słowik.

Stypendium motywacyjne Starosty Węgrowskiego za osiągnięcie wybitnych wyników w nauce otrzymali:

Średnia ocen

Milena Koroś

5,38

Maria Ziółkowska

5,36

Klaudia Kalinowska

5,33

Stypendium motywacyjne Starosty Węgrowskiego za osiągnięcie bardzo dobrych wyników w nauce otrzymali:

Średnia ocen

Kamil Świętochowski