Stypendia dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Stypendia dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

22 marca 2022 roku Starosta Węgrowski, pani Ewa Besztak wręczyła uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie stypendia wspierające wyrównywanie szans edukacyjnych.

Zebranych gości przywitała dyrektor SOS-W w Węgrowie, pani Hanna Kasperowicz, która zaprosiła na krótką część artystyczną w wykonaniu uczniów. Występ artystyczny wprowadził wszystkich zgromadzonych w ciepły i wiosenny nastrój.

Przekazując pamiątkowe dyplomy pani Starosta pogratulowała uczniom otrzymania stypendium oraz życzyła im kolejnych sukcesów. 

Na uroczystości byli obecni także: pani Agnieszka Wiśniewska – wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie, nauczyciele i wychowawcy oraz pani Sylwia Rybak – inspektor w Wydziale Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki.

 

 

Imię i nazwisko ucznia

Średnia ocen

Bartosz Filipek

5,00

Weronika Dąbek

4,50

Fabian Górski

4,40

Bartosz Kiełek

4,30

Jakub Komuda

4,30

Adrian Sokulski

4,30

Łukasz Igański

4,00

Hubert Damentka

ocean opisowa

Jakub Molski

ocean opisowa

Kacper Antoni Siadkowski

ocean opisowa

 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.