Stypendia dla młodzieży z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

1 października odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty za bardzo dobre wyniki w nauce dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.

W spotkaniu z młodzieżą udział wzięli: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz, Wiceprzewodniczący Rady Krzysztof Onaszkiewicz, Wicestarosta Marek Renik i Z-cy dyrektora ZSP im. J. Kochanowskiego w Węgrowie Panie: Joanna Gołębiewska – Kokoszka i Małgorzata Góral.

Stypendium motywacyjne Starosty Węgrowskiego za osiągnięcie bardzo dobrych wyników w nauce w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali:

średnia ocen:

Aleksandra Frączek, klasa II LOg