Starosta Węgrowski Ewa Besztak członkiem Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Starosta Węgrowski Ewa Besztak członkiem Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027

Drukuj
(galeria: 1)

W czwartek 20 kwietnia odbyło się II posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Funduszy Europejskich Dla Mazowsza. Podczas wydarzenia Starosta Węgrowski Ewa Besztak otrzymała z rąk dr Marcina WajdyDyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich UMWM akt powołania na Członka Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

Komitet Monitorujący został powołany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą z dnia 21 lutego 2023 r. (uchwała nr 279/386/23). Komitet pełni rolę opiniodawczo-doradczą w zakresie realizacji programu, a także zatwierdza metodykę i kryteria wyboru projektów do dofinansowania, sprawozdanie końcowe z realizacji programu, czy propozycje zmian.

W skład Komitetu wchodzi 128 osób. Są to przedstawiciele strony rządowej, samorządowej, środowisk naukowych i akademickich, partnerzy gospodarczy, społeczni oraz organizacje pozarządowe.

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.