Spotkanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym

Spotkanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym

Starosta Węgrowski Ewa Besztak dnia 6 grudnia 2018r. odwiedziła dzieci i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie. Szczególne słowa uznania Starosta skierowała do młodych osób, których była wychowawcą klasy przed objęciem funkcji Starosty. W dzień Mikołajek młodzież wspólnie z opiekunami przygotowała świąteczny poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Starosta odpowiadała na pytania dotyczące nowej pracy, zapewniając jednocześnie, że zawsze znajdzie czas na rozmowy i odwiedziny. Spotkała się także z dziećmi grup przedszkolnych, przekazując upominek w postaci gry i książek. Najmłodsi wychowankowie SOSzW w Węgrowie z entuzjazmem przyjęli wizytę, ciesząc się z odwiedzin niecodziennego gościa.