powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie informacyjne dotyczące tworzenia miejsc opieki dla dzieci w ramach konkursu z RPO WM

Drukuj

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie informuje, że w dniu 21.08.2019r. o godz. 10.00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbędzie się spotkanie informacyjne, którego celem będzie zapoznanie z możliwością aplikowania o środki finansowe na tworzenie miejsc opieki dla dzieci do lat 3.

Spotkanie jest odpowiedzią na ogłoszony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie konkurs w ramach którego można finansować:

  1. Tworzenie i funkcjonowanie nowych miejsc opieki w formie żłobków (m.in. przyzakładowych) lub klubów dziecięcych i opiekuna dziennego oraz dostosowanie już istniejących miejsc do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami.

  2. Świadczenie usługi w postaci pokrycia części lub całości kosztów związanych ze świadczeniem bieżących usług opieki nad dziećmi do lat 3 za pobyt dziecka w żłobku, klubie dziecięcym, u dziennego opiekuna lub zatrudnienie niani.

Wnioskodawcami mogą być: gminy, osoby fizyczne – prowadzące działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie odrębnych przepisów, osoby prawne, jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej.

 

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu.

 

 Anna Wieczorek

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.