Spotkania Wielkanocne

Spotkania Wielkanocne

Przedświąteczny tydzień obfitował w tradycyjne spotkania Wielkanocne w instytucjach z terenu powiatu węgrowskiego.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Wicestarosta Węgrowski Marek Renik wzięli udział w spotkaniach w: Środowiskowym Domu Samopomocy w Miedznie, Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie oraz Urzędzie Miejskim w Węgrowie.

Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz reprezentował Samorząd Powiatu Węgrowskiego na spotkaniu w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie, z kolei Zofia Paczóska, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju reprezentowała Powiat Węgrowski na spotkaniu przygotowanym przez Związek Emerytów i Rencistów w Węgrowie.

Świąteczne spotkanie odbyło się także w Starostwie Powiatowym w Węgrowie, gościł na nim ks. prałat Leszek Gardziński.

Fot. Urząd Miejski w Węgrowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Miedznie, Biuro Promocji Powiatu