Sadowieńskie Forum Kobiet

Sadowieńskie Forum Kobiet

Urząd Gminy Sadowne był organizatorem II Sadowieńskiego Forum Kobiet, które odbyło się 25 kwietnia 2018 r. w sali OSP w Sadownem. Zgromadzonych powitał Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran, dziękując za przybycie i chęć udziału w kolejnej edycji forum. Wśród zaproszonych gości znalazły się: Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc i Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska.  Uczestniczki zapoznały się z informacjami dotyczącymi zasad zdrowego żywienia, udzielania pierwszej pomocy a także wzięły udział w warsztatach decoupage. Mogły skorzystać również z zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich i makijażu. Wicestarosta Halina Ulińska przybliżyła zebranym temat dotyczący roli kobiet w życiu rodzinnym, zawodowym i społecznym. Po zakończonej części oficjalnej uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem przygotowywały dla zebranych zdrowe koktajle owocowo-warzywne, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zebranych powitał Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran (galeria: 2)
Wystąpienie Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej (galeria: 4)
Wystąpienie Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbiety Lanc (galeria: 5)
Wystąpienie Wicestarosty Haliny Ulińskiej (galeria: 6)