Rozstrzygnięto wojewódzki etapu konkursu AgroLiga 2022

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Rozstrzygnięto wojewódzki etapu konkursu AgroLiga 2022

Drukuj
(galeria: 1)

22 września odbyła się 30 edycja wojewódzkiego etapu konkursu AGROLIGA 2022, organizowanego przez MODR Warszawa. Wśród nagrodzonych znaleźli się także przedstawiciele z terenu powiatu węgrowskiego.

Uroczysta gala, na której nagrodzono zwycięzców, odbyła się w Domu Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach. W wydarzeniu udział wzięli: w imieniu Starosty Węgrowskiego Naczelnik Wydziału Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Bożena Gierej a także Radny Rady Powiatu Łukasz Komorowski.

Nagrodę w kategorii ROLNICY otrzymał Pan Wojciech Piotrowski z Węgrowa.

Mistrzem w kategoria FIRMY został - HOCHLAND POLSKA Sp. z o.o. z Węgrowa (dyrektor Michalina Merta, kierownik działu współpracy z dostawcami mleka Marcin Boruc)

Konkurs AgroLiga nagradza wyróżniających się rolników oraz najlepszych przedsiębiorców działających w branży rolnej. Celem przedsięwzięcia jest prezentacja dorobku rolnictwa oraz dobrych i innowacyjnych praktyk w tym obszarze. Organizowany jest w dwóch etapach: na szczeblu wojewódzkim oraz krajowym w kategoriach ROLNIK oraz FIRMA.

Honorowy Patronat nad konkursem sprawują: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR, Dyrektor Generalny KOWR i Prezes KRUS.

Foto: MODR Warszawa

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.